Aquarium Free Live Wallpaper 3.35 (Android)

Aquarium Free Live Wallpaper

Aquarium Free Live Wallpaper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aquarium Free Live Wallpaper güzel bir canlı duvar kağıdı uygulamasıdır

Aquarium Free Live Wallpaper mobil cihazınızın ana ekranının daha güzel görünmesi için kullanabileceğiniz bir canlı duvar kağıdı uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir duvar kağıdı olan Aquarium Free Live Wallpaper temel olarak ana ekranınızı bir akvaryuma dönüştürüyor. Etkileşimli bir canlı duvar kağıdı olan Aquarium Free Live Wallpaper sayesinde ana ekranınıza çeşitli su bitkileri yerleştirebiliyor ve değişik deniz canlıları ekleyebiliyorsunuz. Ekrana tek sefer dokunduğunuzda balık ve deniz canlılarının dikkatini çekebiliyorsunuz. Ayrıca balık ve deniz canlıların üzerine iki kere arka arkaya dokunduğunuzda onları besleyebiliyorsunuz.

Aquarium Free Live Wallpaper'ın ücretsiz versiyonu size belli seçenekler sunmakta. Uygulamanın tam sürümünü satın aldığınızda ise bütün seçenekler açılıyor. Bu sayede daha fazla balık türüne, akvaryum oyuncaklarına ve su bitkilerini kişiselleştirme seçeneklerine ulaşabiliyorsunuz.

Eğer Android cihazınızın ekranında hareket eden balıklar görmek isterseniz Aquarium Free Live Wallpaper canlı duvar kağıdını deneyebilirsiniz.