Nova Launcher Prime

Nova Launcher Prime

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 668
  • DOSYA BOYUTU 0.02 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TeslaCoil Software

Nova Launcher Prime ile Android cihazınıza yeni bir hava kazandırabilirsiniz. Hep aynı grafiklerden sıkılıyorsanız bu uygulama tam sizlik.

Nova Launcher Prime, Android cihazlar için geliştirilmiş muhteşem bir Launcher uygulamasıdır. Launcher, cihazınızın tüm görsel öğelerini yeniden düzenleyen istediğiniz gibi şekillendiren uygulamalara denir. Bildiğiniz üzere Android'in içerisinde sabit olarak bulunan Launcher'lar değiştirilmeye müsait değildir. Bu engelin önüne geçen ve çok işe yarayan güzel bir uygulama.

Nova Launcher işletim sisteminde fazla yer kaplamayan hafif bir uygulama. Yapmak istediğiniz çoğu şeye imkan sunuyor. Mesela ekran geçişlerini değiştirebilir veya farklı renklerde yeni ekranlar oluşturabilirsiniz. Ana menüye eklenen Widget dediğimiz çeşitli bileşenleri indirebilir ekranınıza daha farklı işlevler kazandırabilirsiniz.

Uygulama içerisine tanıtacağınız bazı kısa yollar ile zamandan tasarruf ederken aynı zamanda eğlenebiliyorsunuz. Özel dosyalar oluşturup bu dosyaları da reklendirebilirsiniz ve aynı zamanda uygulamaların isimlerini değiştirmeniz de mümkün.

Android işletim sisteminde en çok kullanılan Launcher uygulamalarının arasında üst sıralarda yer alan bu uygulamanın hem ücretli hem ücretsiz sürümü bulunuyor. Ücretsiz sürümü bazı özellikler kısıtlanmış. Bu kısıtlanan özellikleri kullanabilmeniz için ücretli sürümünü almanız gerekiyor. Uygulamanın tam özellikli sürümünün fiyatı 8 TL.

Tam sürümünü almadan önce deneme sürümünü deneyimlemenizde fayda var.