Arcane Knight 2.1 (Android)

Arcane Knight

2.1
Arcane Knight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Arcane Knight mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Arcane Knight kılıç, kalkan ve büyü gücüyle yapılan savaşlara tanık olduğumuz heyecanlı bir oynanış sunan bir mobil aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Arcane Knight'ta Orta Çağ'ın karanlık atmosferi bizi bekliyor. Oyunda fantastik bir krallığa konuk oluyoruz ve bu krallığı şeytani güçlerden temizlemeye çalışıyoruz. Karanlık bir güç tarafından yönetilen canavarlar ve askerler köyleri ve kasabaları işgal ettikten sonra krallığın merkezi olan kaleye saldırmaya hazırlanıyorlar. Biz de krallığı kurtarmak için atının üzerine atlayan ve canavarlarla savaşan bir kahramanı yöneterek oyuna dahil oluyoruz.

Arcane Knight'ın oynanışı bir sonsuz koşu oyunu gibi olsa da aksiyonun çok daha yüksek dozda olduğu söylenebilir. Kahramanımız atı üzerinde sürekli yol alırken kullandığımız balta ve kılıç gibi silahlarla onlara saldırıyoruz, ok ve yayımız ile uzak mesafeden onları avlıyoruz ya da büyülü yeteneklerimizle kendimizi koruyup düşmanlarımıza zarar veriyoruz. Oyun boyunca kahramanımızı geliştirmemize de imkan tanınıyor.

Arcane Knight'ta bir yandan savaşırken bir yandan da karşımıza çıkan engelleri aşmaya çalışıyoruz. Oyunun grafiklerinin başarılı olduğu söylenebilir.