Archery Blitz 1.0.4 (Android)

Archery Blitz

Archery Blitz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Archery Blitz, her yaştan oyunseverin oynayabileceği, ücretsiz bir zombi avlama oyunu.

Archery Blitz, Android işletim sistemi taşıyan cihazları üzerinde oynayabilcekleri eğlenceli bir aksiyon ve beceri oyunu karışımı arayanları cezbedecek bir seçenek. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyundaki temel amacımız bölümlerdeki zombileri avlamak. Kulağa her ne kadar kolay gelse de özellikler ilerledikçe işler epey bir zorlaşıyor.

Archery Blitz'te kullanılan görseller ücretsiz bir oyunda görmeyi beklemediğimiz kadar güzel ve detaylı. Özellikler patlamalar ve ok atışları esnasında ortaya çıkan animasyonlar kalite atmosferini pekiştiren detaylar arasında. Elbette ses efektleri de aynı şekilde görsel öğelerle uyumlu.

Archer Blitz'te başarılı olabilmek için isabetli ok atışları yapmamız ve en az okla en fazla zombiyi avlamamız gerekiyor. Zor durumlarda kullanılmak üzere güçlendiriciler ve bonuslara sahibiz. Bunları doğru zamanlarda kullanarak avantaj elde edebiliriz.

Her yaştan oyunsevere hitap eden bir yapıya sahip olan Archery Blitz, boş zamanları değerlendirmek için oynanabilecek en keyifli oyunlar arasında.

YORUMLAR