Athletics2: Summer Sports 1.4 (Android)

Athletics2: Summer Sports

1.4
Athletics2: Summer Sports
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Athletics2: Summer Sports, olimpiyatlarda yarışarak farklı spor branşlarında madalyalar kazanmak için oynayabileceğiniz heyecanlı ve ücretsiz bir Android atletizm oyunu.

Athletics2: Summer Sports, ister bilgisayara karşı isterseniz de arkadaşlarınıza karşı yarışabileceğiniz eğlenceli ve heyecanlı bir Android atletizm oyunu. Olimpiyatlarda yer alan spor branşlarında pratik yapma fırsatı bulacağınız oyunda 30 farklı etkinlik ve 5 farklı yarışma bulunuyor.

Oyundaki amacınız yarışmalara katılarak tıpkı olimpiyatlara katılan gerçek sporcular gibi dünya rekorlarını kırmak. Bunu yapabilmek sandığınızdan çok daha zor fakat imkansız değil.

3 boyutlu ve akıcı grafiklere sahip olan oyunda bir görsel şölen var diyebilirim. Bu yüzden oynarken sıklmayacağınızı düşünüyorum. Kano, yüzme, okçulu, koşu vb. olimpiyat sporlarının neredeyse hepsini içeren oyunda her türlü sporda başarılı olmanız gerekiyor.

12 farklı atletten birini seçerek oynayacağınız oyunda aynı spor branşı için bile bir çok farklı yarıma mevcut. Bu sayede oyunu oynarken sıkılmıyorsunuz. Oyunda başarılı olmak için zamanlamanızın iyi olmaıs ve parmaklarınızın hızlı olması gerekiyor. Aksi taktirde yine oynayabilirsiniz fakat hem rekorları kıramaz hem de yarışmaları kazanamazsınız.

Tek bir Android cihaz üzerinde ekranı ikiye bölerek 2 kişi aynı anda oynama imkanı sunan atletizm oyununu ücretsiz olarak indirerek sizde farklı spor branşlarında başarı elde etmeyi deneyin.

YORUMLAR