Attack of the Wall Street Titan

Attack of the Wall Street Titan
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    262

  • ÜRETİCİ

    Dark Tonic

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz aksiyon oyunudur.

Attack of the Wall Street Titan, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli ve bağımlılık yapıcı bir aksiyon oyunudur. Retro tarzda bir aksiyon oyunu olduğunu belirtmekte fayda var.

Oyunu basit olarak anlatmak gerekirse birinci kişinin gözünden oynana bir yakıp yıkma oyunu olarak tanımlayabiliriz. Diğer oyunların aksine burada iyi karakter yerine kötü ve ortalığı kasıp kavuran karakterle oynuyoruz. Bu da oyuna ilginç bir hava katıyor.

Oyunun konusuna göre Wall Street zenginleri kendilerini hippiler ve protestoculardan korumak amaçlı bir titan geliştiriyorlar. Fakat daha sonra aktivist hackerlar bu titanı kendileri yönetecek şekilde aktive ediyorlar ve olaylar gelişiyor.

Siz de oyunda bu titanı canlandırıyorsunuz ve amacınız da karşınıza çıkan her şeyi, özellikle de bankacıların, otorite sahiplerinin ve polislerin mekanlarını, tankları, ağır silahlı araçları yakıp yıkmak.

Bu şekilde karşıt görüşlü kişilere saldırdıkça puan kazanıyorsunuz fakat dikkatli olmanız gerekiyor, zira iyi insanlara vurursanız para kaybediyorsunuz. Oyunda 3 farklı bölüm var ve hepsi birbirinden zorlayıcı.

Çeşitli güçlendiriciler, sağlık paketleri ve diğer çeşitli elementler de oyunda sizleri bekliyor. Eğer siz de bu tarz arcade olarak tanımlayabileceğimiz oyunları seviyorsanız, kesinlikle Attack of the Wall Street Titan'ı indirip denemelisiniz.

YORUMLAR