atv a+ 1.0 (Android)

atv a+

1.0
atv a+
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

atv a+, ATV kanalının sanal gerçeklik uygulaması.

atv a+, ATV kanalının sanal gerçeklik uygulaması olarak Android platformunda ücretsiz olarak yerini almış durumda. Kanalda yayınlanan dizi, program ve maçları takip ediyorsanız kesinlikle indirmeniz gereken bir uygulama olduğunu düşünüyorum.

Uygulamanın canlı alıcı noktası 26 Mayıs’ta Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanacak Ziraat Türkiye Kupası finalini 360 derece canlı olarak izleme fırsatı sunacak olması. Sahanın belli noktalarına yerleştirilen kameralar sayesinde yedek kulübe dahil sahanın her yerini görebileceğiniz; o çoşkuyu içimizde hissedebileceğiniz. Sanki sahadaymışçısına çoşturmak için her şeyin düşünüldüğü belirtilen uygulama sanal gerçeklik gözlüğüyle bu deneyimi yaşatacak. Bu noktada “Sanal gerçeklik gözlüğünü nereden alacağım?” sorusunun yanıtı maçın oynanacağı gün Sabah Gazetesiyle ücretsiz olarak verilecek.

Türkiye’de ilk kez sanal gerçeklik gözlüğüyle maç izleme keyfi yaşatacak olan atv a+’da kanalda yayınlanan programlarla ilgili sorular da soruluyor. Dizi izleyen biriyseniz artık sevdiğiniz oyuncunun sahnedeki performansını değerlendirebilecek, maçları kaçırmayan biri olarak maçın hakemini değerlendirebilecek, oyunucu değişikliğini kararını doğru veya yanlış bulduğunuzu belirtebileceksiniz. Kısacası programlarla etkileşime girebileceksiniz.

YORUMLAR