Audiometry Made Easy

Audiometry Made Easy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Audiometry Made Easy, Android cihazlar üzerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş bir işitme testi uygulaması.

Audiometry Made Easy, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanabileceğimiz bir işitme testi uygulaması. Ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uyuglama sayesinde işitme yetimizin ne durumda olduğunu test edebiliyoruz.

Bildiğiniz gibi işitme yetimiz dış etkenlerin de etkisiyle zamana bağlı olarak performansını kaybediyor. Bu süreç çok ağır ilerlediği için çoğu zaman işitme yetimizi kaybettiğimizi anlamıyoruz bile. Neyse ki bu konuda kullanabileceğimiz farklı türde sağlık uygulamaları mevcut. Bunlardan birisi de Audiometry Made Easy.

Bu uygulama sayesinde doktora gitmeye ihtiyaç duymadan işitme yetimizi teste sokabiliyoruz. Bunu yapmak içinse sadece kaliteli kulaklıklara ihtiyacımız var. Çünkü düşük kaliteli kulaklıklar testler sırasında dinnletilen sesleri hatalı olarak algılamamıza sebep olabilir. Bu yüzden yüksek kaliteli kulaklık kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Uygulama üzerinden vermiş olduğunuz cevaplara göre hazırlanmış olan grafikleri kontrol ederek işitme yetinizin ne seviyede olduğunu takip edebilirsiniz. Pratik ve kapsamlı bir uygulama olan Audiometry Made Easy, herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

YORUMLAR