Avea Seyahat

Avea Seyahat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Avea Seyahat ile seyahatlerinize yönelik tüm ihtiyaçlarınızı mobil cihazınız üzerinden kolayca karşılayabilirsiniz.

Avea Seyahat, iş ve tatil seyahatleri öncesi işlemlerinizi çözmenizde size yardımcı olan bir seyahat uygulaması. Avea’nın tüm operatör kullanıcılarına ücretsiz olarak sunduğu bu uygulama, seyahatlerinize yönelik tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek içeriğe sahip.

Avea’nın yeni uygulaması Avea Seyahat için eksiksiz bir seyahat uygulaması demek yerinde olacaktır. Hem telefon hem de tabletiniz üzerinden kullanabileceğiniz uygulama ile seyahatlerinizde ister uçağı ister otobüsü tercih eden biri olun, bütçenize uygun biletleri kolaylıkla bulabilir, satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Seyahat öncesi gideceğiniz yer hakkında bilgi edinerek, planınızı bu yönde yapabilirsiniz. Bunların haricinde uçuşların olmazsa olmazı check-in işlemlerini kontuara uğramadan gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell, Vodafone abonelerinin de kullanabildiği Avea Seyahat uygulaması, yur dışına çıktığınızda büyük bir sorun olan konuşma, internet ve mesajlaşma sorunu için de çözüm sunuyor. Yurt dışına çıkmadan Avea’nın yurt dışı paketlerini inceleyebilir, bütçenize uygun olanı satın alabilirsiniz. Hattınız faturasız ise TL yükleme işlemlerini de bu uygulama üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün.

Avea’nın Biletall ile birlikte geliştirdiği Avea Seyahat, gerek iş gerekse de tatil seyahatlarinizde oldukça işinize yarayacak, hem mobil cihazınız hem de Avea Seyahat web sitesi üzerinden kullanabileceğiniz bir uygulama.