HGS Müşteri Hizmetleri

HGS Müşteri Hizmetleri

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 527
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Vendeka

HGS Müşteri Hizmetleri ile Android telefonunuzdan hesap bakiyesi, geçiş cezası gibi HGS hesabınıza dair detaylı bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

HGS Müşteri Hizmetleri, Hızlı Geçiş Sisteminden sıklıkla faydalanan kişiler için düşünülmüş pratik bir Android uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Android telefonunuza ücretsiz olarak indirip kullanılabileceğiniz uygulamada hesabınızın bakiyesini öğrenmekten geçişlerinize dair detaylı bilgilere rahatlıkla erişmeniz mümkün.

Otoyol ve köprülerde kolay, hızlı, güvenli geçiş ayrıcalığı sunan Hızlı Geçiş Sistemi veya çoğumuzun kullandığı şekliyle HGS’yi sıklıkla kullanan kişiler için yararlı bir uygulama olduğunu düşündüğüm HGS Müşteri Hizmetleri hesap girişi yaparak kullanılabiliyor. Hesabınıza girdiğiniz vakit hesabınızda ne kadar kaldığını, hesabınızın durumunu (kapalı iade, gri listesi vs) hatta etiket seri numarasını görebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra otoyol ve köprü geçişlerinizde hangi tarihte ne kadar ödeme yaptığınızı, ihlallerinizi (normal geçiş ücreti, cezalı geçiş ücreti, ödediğiniz geçiş ücretini ayrı olarak görebiliyorsunuz) tek dokunuşla anında görebiliyorsunuz ki bu bilgilerin detaylı listelenmesi harika olmuş.

HGS Müşteri Hizmetleri mobil uygulamasının eksik yönleri yok değil. Hesabınız yoksa doğrudan uygulama içerisinden oluşturamıyor, PTT’nin HGS resmi sitesi üzerinden açmanız gerekiyor. Ayrıca yükleme yapmak için PTT’ye uğramanız veya epttavm.com adresini ziyaret etmeniz gerekiyor.