Avoid the Bubble

Avoid the Bubble
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Avoid the Bubble, kontrol ettiğiniz karakteri ekrandaki baloncuklardan kaçırarak en yüksek puanı elde etmeye çalışacağınız eğlenceli, heyecanlı ve ücretsiz bir Android oyunudur.

Avoid The Bubble, oynarken kimi zaman sinir olacağınız kimi zaman ise heyecanlanacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir Android oyunudur.

Oyundaki amacınız son derece basit. Kendi kontrol ettiğiniz farklı şekilleri (top, kalp, yıldız vb.) ekran üzerindeki balonlardan kaçırmak ve balonlara dokunmamak. Çok kolaymış bu oyun ya dediğinizi duyabiliyorum ama sandığınız gibi değil. Çünkü oyunda puanınız arttıkça ekrana gelen balon sayısının artışlı ile birlikte balonların hareket hızı da artıyor. Gittikçe zorlaşan oyunu sınırsız yapan ise puan sistemi. Çünkü her zaman daha yüksek puan alabilme ihtimaliniz var ve bu nedenle hırs yapabiliyorsunuz.

12 farklı renge sahip arka plan ve şekile sahip olan oyundan sıkılmaya başlarsanız, arka plan renklerini değiştirerek farklı bir oyunmuş gibi oynamaya devam edebilirsiniz.

Sınırsız oyunlar oynamayı severim ve arkadaşlarım arasında en yüksek puanı her zaman ben alırım diyenlerdenseniz Avoid The Buble'ı hemen Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indireblir ve arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.