B Messenger Video Chat 5.5.5 (Android)

B Messenger Video Chat

B Messenger Video Chat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

B Messenger Video Chat, hem tanıdıklarınız ile hem de online olan diğer kullanıcılar ile videolu görüşme ve mesajlaşma olanağı sunan başarılı bir Android iletişim uygulaması.

B Messenger Video Chat, masaüstü bilgisayarınız ya da Android ve iOS cihazlarınızı kullanarak istediğiniz kişiler ile videolu sohbet edebileceğiniz oldukça eğlenceli ve ücretsiz bir Android iletişim uygulaması.

3G, 4G, LTE ve Wi-Fi internet bağlantısı kullanarak ücretsiz videolu görüşmeler yapmanızı sağlayan uygulama, B Messenger üzerinde online herkes ile iletişime geçebilme olanağı sunuyor. Eğer sürekli konuşmak hatta viddeolu sohbet etmek istediğiniz kişiler varsa, onlara da uygulamayı önererek birlikte sabahlara kadar mesajlaşabilir ya da videolu görüşme yapabilirsiniz.

Elbette aynı kategoride yer alan Skype, Viber, Tango ve benzeri diğer uygulamalar olmasına rağmen, B Messenger Video Chat sunmuş olduğu yeni kişiler ile tanışma fırsatı sayesinde ortama yenilik getirdi. Uygulama üzerinde online olan diğer kullanıcılar ile tanışarak sohbet etme şansı bulacağınız uygulama belki de bir çok arkadaş edinmenizi sağlayabilir.

Videolu ve sesli görüşmeler dışında sade bir şekilde mesajlaşma amaçlı da kullanabileceğiniz uygulama üzerinden link gönderme gibi işlemleri çok rahat bir şekilde yapabiliyorsunuz. Hem PC hem de mobil versiyonları olması nedeniyle çapraz platform desteği sunan B Messenger Video Chat, ihtiyaçlar doğrultusunda farklı amaçlar için kullanılabiliyor.

İster online toplantı, ister arkadaşlarınızla eğlenceli sohbetler, isterseniz deşehir dışındaki çocuklarınız ile görüşmek için kullanabileceğiniz uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip denemenizde fayda olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR