Backbreaker Football

Backbreaker Football
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Backbreaker Football, Android telefon ve tabletleri üzerinde Amerikan Futbolu oynamak isteyen kullanıcılara hitap eden başarılı ve eğlenceli bir oyun.

Backbreaker Football, dalgalar halinde gelen rakip takımın savunma oyuncularının içinden yıldırım gibi geçerek sayıları yapmanız gereken çok eğlenceli ve bir o kadar da heyecanlı bir Android Amerikan futbolu oyunu. Eğer Amerikan futboluna ilgi duyuyorsanız bu oyun tam size göre.

Oyunun şüphesiz en kötü özelliği ücretli olması. 6.36 TL karşılığında satın alabileceğiniz oyunun grafikleri oldukça gerçekçi fakat oyunun biraz eski kaldığını söyleyebilirim. İkinci versiyonu çıkan oyunun ilk versiyonu da oldukça güzel fakat yeni jenerasyon oyunlara göre biraz geride kalıyor.

Oyuna ilk girdiğinizde kendinize bir takım seçerek, takım adınızı formanız üzerine bastırıyorsunuz. Daha sonra takımınız ile farklı oyun modlarına girerek rakipleri devirmeye çalışmalısınız. Altın kafalık ve diğer başarımları kazanarak oyunda kilitli olan gizli etkinliklerin kilidini açabiliyorsunuz. Oyuna gizemli bir hava katan bu özelliği sayesinde oyunu oynarken hiç sıkılacağınızı düşünmüyorum.

Online liderlik sıralamasındaki yerinizi almak için oldukça uğraşmanız gerekiyor. Özellikle daha önceden Amerikan Futbolu hakkında bilgiye sahip değilseniz, bir süre oyunu ve oyunun kurallarına alışmanız gerekiyor. Daha sonra ustalaşarak liderlik sıralamasında yükselebilirsiniz. Oynadıkça bağımlısı olacağınız türden bir oyun olan Backbreaker Football ile boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz.

Futbol yada Amerikan futbolu oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Backbreaker Football'u satın alarak oynamanızı tavsiye ederim.