Bacon Escape 1.0.0 (Android)

Bacon Escape

Bacon Escape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlerden oynanabilen Bacon Escape sürükleyici bir aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Bacon Escape aksiyon türünde sürükleyici ve eğlenceli bir oyundur.

Küçük bir domuzcuğun kapatıldığı hapishaneden kaçışının konu edildiği oyunda amacımız domuzcuğu özgürlüğüne kavuşturmak ve vaat edilen Mutluluk Ülkesine ulaştırmak. Ancak oyun boyunca hapishanenin gardiyanları kahramanımızı kovalıyor olacak.

Anlaşıldığı üzere koşma mekaniğinin üzerine kurulu olan oyunun kontrolleri de oldukça basit. Raylar üzerinde koşan domuzcuğun bulunduğu şeridi değiştirmek için dokunmatik ekranda istenen yöne dokunulması yeterli oluyor. Oyunda yer bölümlerde üç boyutlu manzaraların yanı sıra kovalayan gardiyanlar ve kahramanımızın bazı dostları da yer alacak.

Oyuncuların kolayca bağlanacağı Bacon Escape oyununda şimdilik az sayıda bölüm olması eleştiriliyor. Okyanus, çiftlik ve çöl gibi çeşitli konseptlerin yer aldığı 24’ten fazla bölüme güncellemelerle birlikte yenileri eklenebilir. Bu sürükleyici oyunu Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.