Barbaric: The Golden Hero 1.0.01 (Android)

Barbaric: The Golden Hero

Barbaric: The Golden Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Barbaric: The Golden Hero, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Barbaric: The Golden Hero, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur. Altın çalmayı temel alan oyunda efsanevi işler gerçekleşiyor.

Canavarları ve yaratıkları parçalayarak ilerlediğimiz oyunda birbirinden efsanevi mücadeler gerçekleşiyor. Epik bir macera oyunu olan Barbaric: The Golden Hero, güçlü bir savaşcı olmanızı sağlıyor. Zindanlardan altın çaldığınız oyunda birbirinden zorlu bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz. Günü kurtarup kahraman olabileceğiniz oyunda onlarca zorlu düşman sizleri bekliyor. Güçlerinizi yükseltebileceğinizi oyunda aynı zamanda yeni öğeler keşfedebilir ve silahlarınızı geliştirebilirsiniz. Kulenin en tepesine ulaşmaya çalışmanız gerekiyor. Zorlu bölümleri geçerek yüksek skorlar elde etmeli ve barbarlığınızı göstermelisiniz. Slow motion gibi efektif animasyonlara da oyunda sahip olabilirsiniz. Oldukça heyecanlı bir savaş oyunu olan Barbaric: The Golden Hero sizleri bekliyor. Bağımlılık yapıcı etkisiyle asla bırakamayacağınız bir oyun olduğu söylenebilir.

Barbaric: The Golden Hero oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR