Barbie Magical Fashion 2.0 (Android)

Barbie Magical Fashion

2.0
Barbie Magical Fashion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Barbie Magical Fashion, Barbie kızımızı prensesler gibi güzel bir şekilde giydirmeniz gereken eğlenceli bir Android kız oyunu.

Barbie Magical Fashion, dünyalar güzeli Barbie kızımızı şık ve süslü bir şekilde giydirerek daha da güzelleştirmeniz gereken eğlenceli ve keyifli bir Android kız giydirme oyunu. Kız çocuklarının daha küçük yaşta tanıştıkları Barbie karakteri ile geliştirilen oyunda Barbie'yi modaya uygun ve şık bir şekilde giydirmeniz gerekiyor.

Açıklamanın bu aşamasına geldiğimde sanırım hiç bir erkek okuyucu kalmadığı içni artık kızlara yönelik yazabilirim. Çünkü oyun kızlara özel geliştirilmiş bir Android oyunu. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunda Barbie'yi prenses, hizmetçi, peri ya da bir masal kahramanı gibi giydirebiliyorsunuz. Dilerseni bu 4'ünün karışımını yaparak ortaya çok daha farklı bir Barbie çıkarmanız da mümkün.

Şık bir elbise, stil saçlar ve göz alıcı aksesuarlar ile donatacağınız Barbie, hazır olduğunda gözlerimizi kamaştırması gerekiyor. Modayı yakından takip ediyorsanız ve Barbie'yi en şık ben yaparım diye düşünüyorsanız sizi hemen oyuna alalım.

Küçük yaştaki kız çocuklarından yetişkin kızlara kadar herkesin oynayabileceği oyun genel anlamda kadınlara hitap ediyor. Fakat çocuklar bu tür oyunları sevdiği için onlar daha keyifli vakit geçirebilir.

Barbie'yi giydirdikten sonra oluşturmuş olduğunuz görüntüleri kaydederek arkadaşlarınız ile yaptığınız tasarımları paylaşma imkanı sunan oyun, Barbie'yi saçından ayakkabısına kadar giydirme seçenekleri sunuyor. Siz de Barbie giydirmek ve onu güzel yapmak istiyorsanız, oyunu hemen Android mobil cihazlarınıza indirip oynamaya başlayın.

YORUMLAR