Base Busters

Base Busters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Base Busters tank savaşlarına katıldığımız aksiyon dolu bir savaş oyunu olarak öne çıkıyor.

Base Busters özellikle savaş oyunlarından hoşlananların mutlaka denemesi gereken yapımlardan bir tanesi ve tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Oyunda kendimize tanklardan oluşan bir ordu kuruyor ve düşman üzerine yürüyoruz.

Oyunun en güzel özelliklerinden bir tanesi de oyunculara hem tekli hem de çoklu modlar arasında seçim yapabilme şansı vermesi. Bu sayede ana hikaye modundan sıkılırsanız çoklu oyunculu olarak oyuna devam edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte hareket edip düşmanlarınızı bozguna uğratabilirsiniz.

Elbette düşmanlara karşı koymadan önce yapmamız gereken şeylerden bir tanesi de kendi üssümüzü kurmak ve düşmanların saldırılarına karşı onu korumak. Bunun için mayınlar ve pasif güvenlik önlemleriyle üssümüzü tam anlamıyla sarmalı ve düşman saldırılarını geri püskürtmeliyiz. Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız gibi Base Busters’ta da upgrade seçenekleri var. Bu seçeneklerden faydalanarak tanklarımızı güçlendirebiliyor ve rakiplerimize karşı avantaj elde edebiliyoruz.

YORUMLAR