Baseball Hero 1.3 (Android)

Baseball Hero

1.3
Baseball Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Baseball Hero, akıllı telefon ve tabletleri üzerinde spor oyunları oynamayı sevenlerin tercih edebileceği eğlenceli ve ücretsiz bir beyzbol oyunudur.

Baseball Hero, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz en eğlenceli ve güzel beyzbol oyunlarının başında gelen başarılı bir oyundur.

Gelişmiş grafiklere ve sorunsuz kontrol sistemine sahip olan oyun sayesinde beyzbol oynama keyfini gerçeğe en yakın şekilde yaşayabilirsiniz. Oyundaki amacınız katıldığınız ligi kaznamak. Fakat bunu gerçekleştirmek söylemesi kadar değil. En iyi vuruşları yaparak rakiplerinizi teker teker yenmeniz gerekiyor.

Oyun içerisinde hızlı, pratik ve kariyer olmak üzere toplam 3 farklı oyun modu bulunmaktadır. Kariyer moduna giriş yapmadan önce yeterince pratik yaptığınızdan emin olmanızı öneririm.

3 Boyutlu grafikler ve gerçekçi top hareketleri sayesinde oldukça heyecanlı bir beyzbol oyunu deneyimi yaşamanızı sağlayan Baseball Hero'yu oynadıkça altın kazanıyorsunuz. Kazandığınız altınları sahip olduğunuz yetenekleri geliştirmek ve ekstra güç özellikleri almak için kullanabilirsiniz.

Eğer spor oyunları yada beyzbol oyunları oynamayı seviyorsanız, Baseball Hero'yu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR