Basketball Shot HD

Basketball Shot HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Basketball Shot HD, Android mobil cihazları üzerinde basketbol oyunları oynamayı seven kullanıcılar için geliştirilen ücretsiz ve eğlenceli bir basketbol oyunu.

Basketball Shot HD, basketbolda iyiyim diyorsanız ve bunu Android cihazlarınız üzerinde kanıtlamak istiyorsanız oynayabileceğiniz ücretsiz ve başarılı Android basketbol oyunlarından bir tanesi.

Tamamen HD grafiklerden oluşan oyunda, grafiklerin kalitesi dışında ilgi çekici özelliği de dikkatinizden kaçmayacaktır. Basketbol sahası üzerinde oynayacağınız oyunda amacınız en çok basketi atmak fakat baskı altında bu o kadar da kolay bir iş değil.

Pratik modunda iyice elinizi alıştırdıktan sonra gerçek skorunuzu yapmak için oynayabildiğiniz oyunda basketbol atışları yaparak yüksek puan elde etmeye çalışmanız gerekiyor. Birden fazla basketbol topu ile oynayabildiğiniz oyunda birden fazla da basketbol sahası bulunuyor. Bu nedenle oyundan kolay kolay sıkılmıyorsunuz.

Farklı renk efektleri ve rahat oynanışı ile birlikte oyuncuları eğlendirmeyi başaran basketbol oyunları arasında giren Basketball Shot HD, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde basketbol atışı oyunu olarak oynayabileceğiniz en iyi alternatiflerden bir tanesi. Eğer basketbolu seviyorsanız bu oyunu kesinlikle denemelisiniz.

YORUMLAR