Battle Islands 1.4 (Android)

Battle Islands

1.4
Battle Islands
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gerçek zamanlı strateji oyunu olan Battle Islands'ta ele geçirdiğimiz tropik adayı düşman saldırılarından korumaya çalışıyoruz.

Battle Islands savaş oyunu sevenlerin denemesi gereken ücretsiz Android oyunlarından bir tanesi. Oyun konu olarak İkinci Dünya Savaşını konu alıyor ve bize heyecan dolu bir atmosfer getiriyor.

Yıl 1942, askerlerinizle beraber güneyde tropik bir adaya çıkartma yapıyoruz ve bu adayı düşman saldırılarından korumaya çalışıyoruz. Oyunda düşmanlara karşı koymak için kullanabileceğimiz farklı birimler yer alıyor. Tanklar, cipler, botlar ve uçaklar bu birimlerden sadece birkaçı. Hava, kara ve deniz kuvvetlerimizi etkin bir şekilde komuta ederek düşmanları geri püskürtmeliyiz.

Grafik olarak ortalama bir kalite sunan oyundan bilgisayarlarımızda oynadığımız savaş oyunlarına benzer bir kalite beklemek zaten hata olurdu. Gerçek zamanlı strateji oyunu olan Battle Islands'ta arkadaşlarınızla da savaşabilirsiniz. Çapraz cihaz desteği sunması Battle Islands'ın en önemli özelliği. Tabletinizde oynadığınız oyunu bıraktığınız yerden akıllı telefonunuzda oynayabiliyorsunuz.

Savunduğunuz adayı korumak istiyorsanız düşman hamlelerini dikkatli bir şekilde değerlendirmeli ve askerlerinizi adanın stratejik bölgelerine yerleştirmelisiniz. Gerçek zamanlı savaş oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Battle Islands denemeniz gereken oyunlar arasında.

YORUMLAR