Battle Line

Battle Line
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle Line, karakterinizi seçip oldukça zorlu düşmanlara karşı savaşmanızı amaçlayan bir mobil oyundur.

Battle Line, birbirinden farklı karakterleri ve oldukça zorlu düşmanları ile birlikte sizi bitmeyen bir maceraya davet ediyor. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Battle Line, karakter güçlendirmenize ve düşmanlarla savaşmanıza imkan sağlıyor.

Oldukça aksiyonlu bir oyun olan Battle Line'a başlamadan önce karakterinizi seçip isimlendirmeniz gerekiyor. Karakterinize havalı bir isim vermenizde oldukça fayda var. Çünkü yaptığınız tüm savaşların sonucunda kahramanınızın adı yer alacak. Bu sayede düşmanlarınızın gözünü korkutabilirsiniz. 

Oyunda iki farklı karakteri yönetiyorsunuz. Bu karakterleri farklı farklı düşmanlara hedef gösterebilmeniz mümkün. İki farklı karakterle birlikte oyundaki taktiği tamamen siz kurmalısınız. Kurduğunuz taktik ne kadar iyi olursa o kadar kısa sürede düşmanlarınızı yenersiniz.

Battle Line oyununda yeni bölümlere geçtikçe daha fazla düşman karşınıza çıkıyor. Bu düşmanları yenebilmek içi ise daha güçlü silahlara ihtiyacınız var. Oyundaki özel bir bölüm üzerinden kahramanınızı güçlendirebilir ve düşmanları yenebilirsiniz. Yendiğiniz düşman sayısı ve gücü kadar puan kazanıyorsunuz. Bu puanlar ile birlikte en iyi oyuncular sırasında yer alabilmeniz mümkün.

YORUMLAR