Battle of Helicopters 2.08 (Android)

Battle of Helicopters

Battle of Helicopters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle of Helicopters mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir helikopter oyunudur

Battle of Helicopters oyunculara bolca aksiyon sunan ve online altyapısı ile dikkat çeken bir mobil helikopter savaşı oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir helikopter oyunu olan Battle of Helicopters'da güzel 3 boyutlu grafikler bizi bekliyor. Oyunda helikopterimizin pilot koltuğuna oturuyoruz ve savaş yeteneklerimizi kanıtlamak için diğer oyuncularla savaşacağımız arenalara çıkıyoruz. Bu savaşlarda farklı helikopter türlerinden birini seçmemize izin veriliyor. Ayrıca helikopterlerimizi kendi seçeceğimiz kamuflaflar ve çıkartmalarla süsleyebiliyoruz.

Battle of Helicopters içerisinde savaşları kazandıkça helikopterinizi geliştirebiliyorsunuz. Satın alacağınız yükseltme modülleri helikopterlerinizin belli özelliklerini güçlendirebilmenize yardımcı oluyor. Oyunda güdümlü füzeler, ısı tuzakları gibi çeşitli saldırı yolları bulunmakta.

Battle of Helicopters'de farklı arenalarda savaşabilmekteyiz. Savaşlar esnasında çeşitli görevleri yaparak ek para kazanabilmemiz mümkün.