Battle of Saiyan

Battle of Saiyan
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle of Saiyan ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir mobil aksiyon oyunu

Battle of Saiyan eğer eskiden televizyonlarınıza bağladığınız atarilerde oynadığınız klasik oyunları özlüyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Battle of Saiyan'da dünyayı kurtarmaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Hikayemiz dünyanın saldırıya uğramasıyla başlıyor ve tek umut olarak kahramanımız yardıma çağrışıyor. Bize düşen görev de kahramanımızı yönlendirmek ve güçlü düşmanlarla savaşmasına yardımcı olmak.

Battle of Saiyan bize MegaMan gibi retro oyunları hatırlatmakta. Retro tarzı başarılı bir şekilde koruyan oyun 2 boyutlu grafiklere sahip. Battle of Saiyan oynanış olarak bir platform oyunuyla aksiyon oyununun karşımı olarak nitelendirilebilir. Bölüm bölüm ilerleyen oyun bize çeşitli bulmacalar sunarken farklı düşmanlar ve bölüm sonu canavarlarıyla savaşma imkanı veriyor. Her bölümü geçmek için 7 adet topu toplamız gerekiyor. Toplar ise bölüm sonu canavarlarından düşüyor. Canımız azaldığında fasülyeleri yiyebiliyoruz.

Battle of Saiyan nostaljik 8 bit grafikleri eğlenceli ve aksiyon dolu bir oynanışla birleştiren bir mobil oyun olarak tanımlanabilir.

YORUMLAR