Battle of Toys

Battle of Toys
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle of Toys ile Android cihazlarınızda oyuncaklarınızı dövüştürmenin heyecanını hemen yaşamaya başlayabilirsiniz.

Battle of Toys oyunu, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarına aksiyonu oldukça heyecanlı ve etkileyici bir şekilde getirmeyi başarabilen dövüş oyunları arasında yerini aldı. Ücretsiz olarak sunulan ve kısa sürede alışkanlık yapmaya başlayacak olan oyun, oyuncak karakterleri bir dövüş oyunu içerisinde dövüştürmemizi istiyor ve elbette ki karşılaşmalarda rakiplerimizi yendikçe daha büyük ve daha zor karşılaşmalara geçiş yapıyoruz.

Oyunda yer alan oyuncak dövüşçüler ve arkaplan tasarımları tüm kullanıcıların beğenisini kazanacak düzeyde hazırlanmışlar. Bu grafiklerin bir de başarılı sesler tarafından desteklenmeleri, kendinizi bir anda atmosferin içerisinde hissetmenize yardımcı olacak. Ancak animasyonların akıcı olmaları ve güzel görünmelerine rağmen zaman zaman kötü görünümler sunabilmeleri bu konuda biraz daha geliştirmelerin olmasını mecburi kılıyor. Lakin bu durumun da çok fazla rahatsızlık vereceğini sanmıyorum.

Battle of Toys'ta yer alan özel oyuncak karakterlerin her birinin ayrı ayrı ve kendilerine has hazırlanmış olmaları kesinlikle hoşunuza gidecek. Ancak bunun daha güzeli, karakterimizi geliştirme ve görünümünü daha iyi bir hale getirme şansımızın da olması. Böylece her maçtan daha güçlü bir şekilde çıkabilir ve gelecek güçlü rakipleriniz için güç toplamaya da başlayabilirsiniz.

Maç esnasında karakter değişimi gibi çeşitli özellikler ise birden fazla oyuncağı kullanarak maçları daha heyecanlı hale getirmenizi sağlıyor. Çeşitli ufak görevler sayesinde karakter gelişimini hızlandırmak ve bonuslar almak da mümkün. Oyunun kontrollerinin kullanıcıların karşılaşmaları en rahat şekilde atlatmalarına yardımcı olacağına inanıyorum.

Android'de dövüş keyfini tüm heyecanıyla yaşayarak rakiplerinizi alt etmek istiyorsanız kesinlikle denemeden geçmemenizi öneriyorum.