Battle Royale in Early Access 1.0.31 (Android)

Battle Royale in Early Access

Battle Royale in Early Access
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hayatta kalma mücadelesi vereceğiz.

Mobil aksiyon oyunları arasında yer alan Battle Royale in Early Access ile ücretsiz bir hayatta kalma dünyası bizleri bekliyor.

Rengarenk içeriklere ve kaliteli görsellere sahip olan Battle Royale in Early Access oyunculara hem çeşitli aksiyon sahneleri hem de eğlence dolu bir oynanış ortamı sunuyor. FlyingBeagle Limited tarafından geliştirilen ve yayınlanan yapımda ses efektleri de oyuncuları tatmin edici düzeyde karşımıza çıkıyor.

20 farklı karakter derisinin yer aldığı mobil yapımda 10 farklı silah türü yer alıyor. Oyuncular bu silah türleri arasından dilediklerini seçebilecek ve geliştirebilecekler. Buna ek olarak oyun içerisinde farklı cephaneler, sağlık ürünleri ve daha fazlası bizleri bekliyor. Oldukça geniş bir haritaya sahip olan mobil yapım da esports turnuvalarına dahil olabilecek, gerçek zamanlı olarak 32 oyuncu ile mücadele edeceğiz.

Dünyanın dört bir yanından oyuncuları ortak bir çatı altında birleştiren yapım, henüz erken erişim oyunu olmasına rağmen 10 binden fazla oyuncu tarafından oynanıyor.  Eğlenceli ve rekabet dolu bir ortam sunan Battle Royale in Early Access ücretsizdir.

YORUMLAR