Battlefield War Block Gunner

Battlefield War Block Gunner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battlefield War Block Gunner FPS oyun yapısını Minecraft atmosferiyle buluşturuyor.

Battlefield War Block Gunner, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir oyun. Minecraft atmosferini FPS oyun yapısıyla birleştiren oyunda sürekli olarak saldıran düşman birimlerini yok etmeye çalışıyoruz.

Oyun her ne kadar Minecraft'a benzese de birçok yönden farklı bir çizgide ilerliyor. Oynaması eğlenceli olsa da gözümüze batan birkaç nokta oldu. Örneğin bölüm ve düşman tasarımları kübik olmasına rağmen kontrol ettiğimiz karakterin kolu ve silahı sanki başka oyundan alınıp koyulmuş gibi görünüyor.

Oyunda kullanabileceğimiz çok sayıda silah mevcut. Otomatik tüfeklerin yanı sıra kılıç bile kullanabiliyoruz. Bu da oyunun eğlence faktörünü artırıyor. Her bölümde bize belli bir sayıda düşman saldırıyor ve hepsini etkisiz hale getirmemiz bekleniyor.

Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız her şey Battlefield War Block Gunner'da da var. Saklı silahlar, cephane, ilkyardım çantaları, can, güçlendiriciler ve dahası bizleri bekliyor. Birkaç eksiği bulunsa da genel olarak oynaması eğlenceli bir oyun. En nihayetinde ücretsiz sunuluyor. Eğer FPS oyunlardan hoşlanıyorsanız Battlefield War Block Gunner tam size göre.

YORUMLAR