Being SalMan

Being SalMan
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Being SalMan, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Being SalMan, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Salman Khan'ın resmi oyunu olan Being SalMan'da birbirinden zorlu görevleri yerine getiriyoruz.

Bir görev yapma oyunu olan Being SalMan, GTA tarzında bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Telefonlarınızda ve tabletlerinizde zevkle oynayabileceğiniz oyunda size verilen görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Bollywood'lu aktör Salman Khan'ın resmi oyunu olan Being SalMan'da ajan rolü üstleniyor ve şüphelileri öldürüyoruz. Geniş oyun yelpazesi ve gerçekçi görevleriyle Being SalMan sizleri bekliyor. Oyunda bazen insanlara yardım edecek, bazen ajan olacak bazende sıradan bir insan olacaksınız. FPS tarzı bir bakışa sahip olan oyun çeşitli silahlar ve geliştirmelere de sahip. Oyunda farklı silahları kullanabiliyorsunuz. Birbirinden farklı haritalar, muhteşen mücadeleler ve zorlu görevler sizleri bekliyor.


Being SalMan oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR