Berry Farm: Girls Pastry Story 1.0 (Android)

Berry Farm: Girls Pastry Story

1.0
Berry Farm: Girls Pastry Story
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pasta yapımı ve oyun keyfini bir araya getiren ücretsiz bir çalışma arayanlara tavsiyemiz Berry Farm: Girls Pastry Story.

Pasta yapmak en büyük yeteneklerinizden biri olmayabilir, ama bu oyun sayesinde kimse sizi bu planı gerçekleştirmekten alıkoyamayacak. Berry Farm: Girls Pastry Story isimli bu Android oyunu ile meyvelerin bitmediği engin bahçelerden dilediklerinizi toplayıp en renkli ve en egzotik pastaları siz yapın. Tadını hiçbir zaman alamayacaksanız da sizce de görselliğin tadını çıkarmak da önemli değil mi? O zaman derhal göreve koyulalım ve pasta şenliğine katılalım.

Öncelikle, her yaştan meraklısına hitap eden bu oyun en çok da küçük kızların bayılarak oynayacağı bir çalışma. Birçok oyun size giydirmeli ve makyaj yapmalı seçenekler sunsa da bu oyunda gerçekten işe yarar ve sevilerek tüketilen bir ürün yapımı çocuklara temel olarak gösterilmiş oluyor. Üstelik kural tanımayan pasta yapımında çocuklar yaratıcılıklarını geliştirip herkesi şaşırtacak işler de çıkartabilir.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış Berry Farm: Girls Pastry Story tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Üstelik uygulama içi satın alma seçenekleri de yok. Yine de çok fazla reklam görüntüsünün çıktığını düşünüyorsanız cihazınızın internet bağlantılarını kapatmayı unutmayın.