Besiktas JK Fantasy Manager'15

Besiktas JK Fantasy Manager'15
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Besiktas JK Fantasy Manager'15 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir menajerlik oyunudur

Besiktas JK Fantasy Manager'15 eğer Beşiktaş'ı kendi ellerinizle yönetmek ve başarılı olması için çabalamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil menajerlik oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu Beşiktaş menajerlik oyunu Kara Kartal'ın yönetimini tam olarak elinize almanıza ve takımınızın kaderini belirlemenize imkan veriyor. Oyunda yıldız Beşiktaş oyuncularını takımımızda tutmaya çalışırken transferlerle birebir ilgilenerek yyeni yıldızları takımımıza kazandırmaya ve rüya takımı kurarak şampiyonluğu elde etmeye çalışıyoruz.

Besiktas JK Fantasy Manager'15'de işimiz sadece transfer yapmaktan ve oyuncu alıp satmaktan ibaret değil. Oyunda takım oyuncularımızın performanslarını yukarda tutabilmek için antrenman programları hazırlamamız ve becerilerini geliştirmemiz gerekiyor. Maç öncesi hazırlıkların yanında maç günü sahaya çıkacak ilk 11'i ve maçta uygulanacak taktikleri de belirliyoruz.

Online altyapıya sahip olan Besiktas JK Fantasy Manager'15'i arkadaşlarınızla birlikte veya diğer oyunculara karşı oynayabiliyorsunuz. Bu sayede oyunda rekabet ve yardımlaşma sunuluyor. Oyunda yer alan oyuncular gerçek istatistiklere göre yapılandırılıyor, bu sayede oyuna gerçekçilik kazandırılıyor.

Besiktas JK Fantasy Manager'15'in tek eksi yönü İngilizce içerik sunması.

YORUMLAR