Best Dubsmashes

Best Dubsmashes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Best Dubsmashes, çeşitli ülkelerde dubsmash ile yapılan en iyi videoları bulabileceğiniz uygulamaladır.

Dubsmash son zamanların en çok kullanılan uygulamalarından biri olarak hayatımızda yer etti. Uygulamada var olan seslerden birini seçiyor ve onunla ilgili bir video çekerek eğlenceli vakit geçirbiliyoruz. Tabi sadece kendi çektiğimiz videolarla eğlenmiyoruz, insanlarla paylaşıp geniş kitlelere ulaşmasını da sağlıyoruz.  İşte bu paylaştığımız videoları 'en iyi' kategorisinde birleştirip bize sunan güzel bir uygulama geliştirildi: Best Dubsmashes

Best Dubsmashes, Android telefon ve Android tabletlerimize indirip güzel vakit geçirebileceğimiz uygulamalardan biri. Çeşitli ülkelerde Dubsmash ile yapılan en iyi videoları buluyor ve tek çatı altında birleştiriyor. Ücretsiz olarak indirilebilen uygulamada ilk olarak hızlı ve kolay ulaşılabilirlik dikkat çekiyor. Tasarımın oldukça sade olması sebebiyle hiçbir karmaşıklık yaşamıyorsunuz. Ayrıca uygulama içerisinde beğendiğiniz videoları favorilerinize ekleyip kaydedebiliyor ve çevrenizle paylaşabiliyorsunuz. Otomatik medya oynatıcısı ise gayet stabil çalışıyor.

Hollandaca, Fransızca ve Almanca videolarının bulunduğu uygulamaya son olarak İngilizce ve Türkçe dubsmash videoları da eklendi. Birbirinden güzel videolara ulaşabileceğiniz bu uygulamayı denemenizi mutlaka öneririm.