Biitiraf

Biitiraf
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Biitiraf, anlatmak istediğiniz fakat adınızı söylemek istemediğiniz anılarınıza ortak olabilecek itiraf uygulamasıdır.

Biitiraf, gençler tarafından oldukça ilgi gören itiraf sayfalarının mobil hali. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama sayesinde gizli anılarınızı artık herkese anlatabilirsiniz.

Biitiraf uygulaması kullanıcılarının isimlerini gizli tutarak itiraflarını yapmalarına imkan sağlayan bir platform. Sosyal medya kategorisinde yer alan Biitiraf'ı kullanabilmek için sadece üye olmanız yeterli. Üye olduktan sonra anlatmak isteğiniz tüm anılarınızı bu uygulamaya yazabilirsiniz. Uygulama geliştiricileri Biitiraf'a yazılan tüm anıların gizlilik kapsamında olacağını söylüyor. Yani içinizde kalan ve anlatmak istediğiniz tüm anıları başkalarıyla gönül rahatlığı içerisinde paylaşabilirsiniz.

Oldukça basit bir arayüze sahip olmasından dolayı Biitiraf uygulamasını kullanırken hiç zorlanmayacaksınız. Uygulama içerisinde sadece sizin yazdığınız anılar yer almıyor. İsterseniz diğer insanlarında da gizli itiraflarını okuyabilirsiniz. Bu itirafları ise uygulama içerisinde yer alan etiket sisteminden bulabilirsiniz. Boş zamanlarınızda bu tür konulara karşı meraklıysanız; Biitiraf uygulaması oldukça işinize yarayabilir.