Bike Rivals

Bike Rivals
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bike Rivals Android tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir motosiklet oyunudur.

Bike Rivals hem tablet hem de akıllı telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir motosiklet oyunudur. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu keyifli oyun Miniclip stüdyolarından çıkmış olma ünvanını taşıyor. Dolayısıyla kötü bir sürprizle karşılaşacağımızı düşünmeden oyuna başlıyoruz.

Önyargılarımız bizi yanıltmıyor ve güzel bir oyunla karşı karşıya olduğumuzu anlıyoruz. Hızlı akan ve dinamiklik konusunda bekleneni fazlasıyla veren oyun yapısı Bike Rivals’ın en güçlü yanlarından bir tanesi. Oyunda gerçekçi fizik tepkimelerine yer verilmiş. Buna ek olarak kontroller de sorunsuz olarak çalışıyor. İster tilt kontrol ister dokunmatik kontrolleri kullanarak motosikletimizi yönetebiliyoruz. Farklı tipte motosikletler olduğu için kullanıcılara geniş bir seçenek listesi sunuluyor. İstediğinizi seçin ve oyuna başlayın.

Tahmin ettiğiniz gibi bu oyunda denge çok önemli bir yere sahip. Zorlu arazi koşullarında yapacağınız hatalı bir hareket bölümü başarısızlıkla sonuçlandırmanıza sebep olabilir. Eğer beceri ve aksiyon oyunu dinamiklerini bir araya getiren başarılı bir oyun arıyorsanız Bike Rivals’ı mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.