BitTorrent Now 1.0.7 (Android)

BitTorrent Now

BitTorrent Now
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BitTorrent Now bir mobil müzik ve video paylaşım ve keşfetme platformudur

BitTorrent Now, yeni şarkılar ve vidoelar keşfetmek isterseniz hoşunuza gidebilecek bir video paylaşma ve muzik paylaşma uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz BitTorrent Now temel olarak bağımsız sanatçıların çalışmalarını paylaşmalarına ve yeni müzik arayışında olan kullanıcıların yeni şeyler keşfetmelerine yardımcı olacak bir platform olarak tasarlanmış. BitTorrent Now aracılığıyla sanatçılar ürettikleri şarkı ve videoları yayınlayabiliyorlar, kullanıcılar bu şarkı ve videoları dinleyebiliyorlar. Ayrıca BitTorrent Now sanatçılara destek olabilecek bir platform olarak da kullanılıyor.

BitTorrent Now içerisinde kullanıcı topluluğu tarafındna ilgi gören trend video ve şarkılara göz atabiliyorsunuz. Bunun yanında etiketlere, müzik türlerine ve farklı kriterlere göre içeriklere göz atabilmeniz de mümkün. Keşfettiğiniz hikayeleri arkadaşlarınızla paylaşabilmenize izin veriliyor.

BitTorrent Now arka planda şarkı çalabilme özelliğine sahip. Bu sayede başka bir uygulamaya göz atarken BitTorrent Now ile müzik dinleyebiliyorsunuz.

YORUMLAR