Blade Waltz

Blade Waltz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blade Waltz mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Blade Waltz güzel grafikleri ile dikkat çeken aksiyon RPG türünde bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Blade Waltz'da fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz. Büyülü güçlerin ve korkunç canavarların hüküm sürdüğü bu dünyada kötülükle savaşan kahramanları kontrol ederek dünyayı kurtarmak için mücadele ediyoruz. Oyunda sadece bir kahraman kontrol etmiyoruz. Blade Waltz bize 3 farklı kahramanı aynı anda kontrol etme imkanı veriyor.

Blade Waltz'daki kahramanlarımız farklı oyun yapılarına ve yeteneklere sahipler. Bu kahramanlar arasında geçiş yapabilmemiz de oyuna zenginlik kazandırıyor. Oyunda görevleri tamamladıkça ve düşmanları yok ettilkçe tecrübe puanı kazanabiliyor ve kahramanlarımızı geliştirebiliyoruz. Kullandığımız silah ve zırhları da geliştirebilmemiz mümkün. Oyun içerisindeki zindanlarda bölüm sonu canavarlarıyla savaşabilir ve değerli ödüller kazanabilirsiniz.

Blade Waltz'ta yer alan gerçek zamanlı savaş sistemi kombolar üzerine kurulu. Özel yeteneklerinizi kullanarak düşmanlara daha yüksek hasar verebiliyorsunuz. Oyun kontrollerinin kolay olduğu söylenebilir.