Blades of Brim 2.5.0 (Android)

Blades of Brim

Blades of Brim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blades of Brim, Android işletim sistemine sahip cihazlar üzerinde oynanabilecek aksiyonu yüksek sonsuz bir koşu oyunudur.

Blades of Brim, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlar üzerinde oynanabilen bir koşu oyunudur. Subway Surfers oyununun yaratıcılarının elinden çıkan Blades of Brim, sizi birbirinden eğlenceli maceraların arasına sokacak.

Subway Surfers'ın yaratıcıları tarafından geliştirilen ve tamamen ücretsiz olan Blades of Brim oyununda yıkılmak üzere olan bir krallığı kurtarmaya çalışıyorsunuz. Krallığı kurtarmak için krallığın etrafındaki yolları geçmeli ve aynı zamanda da karşınıza çıkan canavarları alt etmelisiniz. Sonsuz koşu olarak oynanan oyunda aksiyon ve maceranın sonu gelmiyor. Kahramanın karşısına yıkan duvarlardan atlayın, canavarları alt edin ve krallığı yeniden inşa edin. Farklı kahramanların da yer aldığı Blades of Brim oyununda zamanlarınız da çok eğlenceli geçecek. Ayrıca Subwey Surfers'tan tanıdığımız Jake bu oyunda da karşımıza çıkıyor. Oyunda ilerledikçe kahramanımızı koruyacak zırf, miğfer gibi savaş itemlerinin kilitlerini açabiliyoruz.

Oyunun Özellikleri;

  • Destansı oyun kurgusu
  • Farklı kahramanlar
  • Farklı itemler
  • Sonsuz koşu
  • Bitmek bilmeyen macera

Blades of Brim oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR