Blocks Crusher

Blocks Crusher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blocks Crusher mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

Blocks Crusher ya da Türkçe adıyla Blok Kırıcı sürükleyici oyun yapısıyla kolayca beğeninizi kazanabilecek bir mobil platform oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Blocks Crusher'da krallığını ölümcül canavarlardan kurtarmaya çalışan bir kralın hikayesi konu alınıyoru. Kahramanımız bu işi gerçekleştirebilmek için korkunç canavarlarla savaşırken ve ölümcül tuzakları aşmaya çalışırken ona yardımcı oluyoruz ve eğlenceye ortak oluyoruz. Oyun boyunca farklı dünyaları ziyaret ediyoruz ve farklı düşmanlarla karşılaşıyoruz.

Blocks Crusher'ın oynanışı tıpkı klasik platform oyunu Mario'ya benziyor. Kahramanımız 2 boyutlu oyunda ekranda yatay olarak ilerlerken çukurların üzerinden atlıyoruz, tuğlaları kırarak içinden çıkan sürprizlerden faydalanıyoruz. Ayrıca toplayacağımız altınla kahramanımızın silahını geliştirebiliyoruz. Oyun boyunca karşımıza heyecan dolu bölüm sonu canavarı savaşları da çıkıyor.

Blocks Crusher oldukça basit kontrollere sahip. Oyunda yapmamız gereken şey kahramanımızı sağa veya sola yönlendirmek ve zıplama veya saldırma tuşlarını kullanmak.

YORUMLAR