Blocky Basketball 1.1.65 (Android)

Blocky Basketball

Blocky Basketball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blocky Basketball mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir basketbol oyunudur

Blocky Basketball eğer mobil cihazlarınız üzerinde eğlenceli bir basketbol oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Blocky Basketball'da bizi klasik mobil basketbol oyunlarından farklı bir oynanış bekliyor. Normalde mobil basketbol oyunlarında ya şut atarak en çok sayıyı yapmaya çalışırız ya damaç yaparak rakip takımı yenmeye çalışırız. Fakat Blocky Basketball'da hem şut atıyor, heö çılgın smaçlar yapıyor hem de rakip oyuncuları geçmeye çalışıyoruz.

Blocky Basketball'da maçlarda oyuncularımızla topu sürerken rakip takım oyuncularını geçmek için doğru zamanda oyuncularımıza pas atmamız gerekiyor. Topu doğru adamla buluşturdukça ilerliyoruz ve rakip sahaya giriyoruz Oyunda dilersek 3 sayılık atışlar yapabiliyor, dilersek potaya yaklaşıp smaç yapabiliyoruz. Oyunda birçok farklı smaç şekli yer almakta. Smaçları yaparken de havada taklalar atıp şov yapabilmekteyiz.

Blocky Basketball, Minecraft tarzı grafiklere sahip olan bir basketbol oyunu. Oyunu oynaıdkça birçok farklı kahramanının ve basketbol sahasının kilidini açabilirsiniz.

YORUMLAR