Blocky Soccer 1.1.70 (Android)

Blocky Soccer

Blocky Soccer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blocky Soccer mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir futbol oyunudur

Blocky Soccer klasik futbol oyunlarına farklı bir yaklaşım getiren bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir futbol oyunu olan Blocky Soccer'da bizi heyecanlı bir futbol tecrübesi bekliyor. Blocky Soccer'da oyuncular tek bir oyuncuyu kontrol ediyorlar ve takımlarına galibiyet getirmek için çabalıyorlar. Bu iş için karşımıza çıkan rakip takım oyuncularını birer birer atlatmamız ve ceza sahasına girerek gol atmamız gerekiyor. Rakip oyuncuları geçebilmek için de reflekslerimizi konuşturuyoruz.

Blocky Soccer temel olarak bir sonsuz koşu oyunu ile futbol oyununun karışımı şeklinde tasarlanmış. Oyunda futbolcumuz sürekli karşı takımın ceza sahasına doğru koşarken karşısına rakip takım oyuncuları çıkıyor ve bizi durdurmaya çalışıyorlar. Bu oyuncuları sağa veya sola kaçarak atlatmamız gerekiyor. Bunun yanında penaltılar ve frikikler kullanarak topu ağlarla buluşturmaya çalışıyoruz.

Blocky Soccer bize farklı hava şartlarında top peşinde koşturma imkanı veriyor. Oyunun Minecraft tarzındaki grafikleri renkli ve hoş görünmekte.

YORUMLAR