Bloggeroid for Blogger (Android)

Bloggeroid for Blogger

Bloggeroid for Blogger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blogger hesabınız varsa ve düzenli içerik üretiyorsanız Android cihazınız için ücretsiz olan bu yardımcı uygulamayı deneyebilirsiniz.

Blogger kullanıcısıysanız ve içerik üretmek istiyorsanız belki de her daim bilgisayar başında olmamanın sıkıntısını yaşıyorsunuzdur. Neyse ki, Android cihazını üzerinden birşeyler yazmanız mümkün. Bloggeroid for Blogger isimli bu üçüncü parti uygulama, blog başlığı hazırlamak isteyenler için optimize edilmiş ayarlar sunuyor. Bununla birlikte reklamlarla karşılaşma gibi bir derdiniz olmuyor. Nitekim, mobil siteden iş yapmak istediğinizde karşınıza çıkabilecek tam sayfa reklam biraz moral bozabilir.

Çoklu resim ekleme ve font ayarlarını değiştirme gibi seçenekleri zahmetsizce sunan panel biraz tekdüze görünüyor olabilir, ancak Blogger sayfanızda işlerin yolunda gitmesi için bu sade arayüz oldukça iş görüyor diyebiliriz. Hazırlamış olduğunuz post SD kartlara da kaydedilebildiği için bir yandan da yazmış olduğunuz başlıkları yedeklemiş de olabiliyorsunuz. Konum paylaşımını da ekleyen bu uygulama gerçekten de birçok şeyi eksik bırakmadan bizlere sunmayı başarıyor.

Ücretsiz olarak sunulan bu uygulama, Blogger sayfasından paylaşım yapmak isteyip bilgisayar başında olamayanların hayatlarını kolaylaştırabilecek bir hizmet sunuyor.