Bloo Kid 3.2 (Android)

Bloo Kid

3.2
Bloo Kid
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bloo Kid, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir platform oyunu.

Bloo Kid Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici bir platform oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda kötü karakter tarafından kaçırılmış kız arkadaşını kurtarmaya çalışan Bloo Kid'e yardım etmeye çalışıyoruz.

Oyunda retro konsepte yer verilmiş. Bu konseptin birçok oyuncuyu cezbedeceğini düşünüyorum. El çizimi olan modelleme ve çevre tasarımları chiptune ses efektleriyle zenginleştirilmiş. Yani oyun görsel ve işitsel anlamda tatmin edici seviyelerde.

Bloo Kid'de son derece kolay kullanılan bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Ekranın sağ ve sol bölümlerinde bulunan butonları kullanarak karakterimizi kontrol edebiliyoruz. Düşmanlarımızı yenmek için üstlerine zıplamamız yetiyor. Bu noktada çok dikkatli olmalıyız aksi halde ölme riskimiz var. Tam tepelerine zıplamamız gerekiyor. Oyunda sadece düşmanları yenmeye değil aynı zamanda yıldızları toplamaya da çalışıyoruz.

Genel olarak Bloo Kid son derece başarılı bir çizgide ilerliyor. Oyunu oynarken yüksek oranda keyif aldığımızı belirtmeden geçmeyelim.

YORUMLAR