BoBoiBoy Galaxy Run 1.0.6 (Android)

BoBoiBoy Galaxy Run

BoBoiBoy Galaxy Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    23

  • Üretici

    WHAT (games)

Farklı kahramanları yöneterek uzaylılara karşı mücadele verebileceğiniz aksiyon dolu bir oyundur.

Galaksiyi kurtarmak için uzaylılara ve garip yaratıklara karşı mücadele ederek bir dizi görevi yerine getirebileceğiniz BoBoiBoy Galaxy Run, mobil platformda aksiyon oyunları arasında yer alan eşsiz bir oyundur.

Etkileyici grafikleri ve keyif verici ses efektleri ile oyun severlere sıra dışı bir deneyim sunan bu oyunda yapmanız gereken, birkaç farklı karakterden dilediğinizi seçerek uzaylılara karşı savaşarak hızla ilerlemek ve engelleri aşarak hedefe ulaşmaktır. Evren tehlike altında ve uzaylıların istilasına uğrammış durumdadır. Farklı özelliklere sahip karakterleri yöneterek uzaylıları etkisiz hale getirmeli ve garip yaratıklara karşı mücadele ederek görevleri başarıyla tamamlamalısınız. Aksiyon dolu bölümleri ve sürükleyici özelliği ile benzersiz bir oyun sizleri bekliyor.

Oyunda birbirinden güçlü ve hızlı onlarca karakter yer almaktadır. Her karakterin kendine has özel güçleri bulunmaktadır. Çeşitli silahlar, araçlar ve kalkanlar kullanarak düşmanlarınızı yenmeli ve parkurları tamamlamalısınız.

Hem Android, hem de İOS sürümleri ile iki farklı platformda oyuncularla buluşan BoBoiBoy Galaxy Run, ücretsiz olarak hizmet veren kaliteli bir oyun olarak öne çıkıyor.

YORUMLAR