Bomb Master 1.0.9 (Android)

Bomb Master

Bomb Master
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bomb Master, iki karakterin sadece bomba kullanarak savaş yapmasını amaçlayan bir aksiyon oyunudur.

Online savaşlara hazın olun. Yalnız bu oyunda savaşlar diğer oyunlardan biraz farklı yapılıyor. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Bomb Master oyununda silahlara yer yok. Rakibinizi sadece bomba kullanarak etkisiz hale getirmeniz gerekiyor.

Bomb Master, bomba kullanarak zorlu savaşlar yapmanızı amaçlayan bir aksiyon oyunudur. Oyunda rakibinizle birlikte karşılıklı olarak bomba atışları yapıyorsunuz. Bu atışlarda herkese eşit şartlarda bomba veriliyor. Oyunda mantıklı hareket eden kazanır. Bu yüzden kendi karakterinizi iyi seçmeli ve karakterinize özgü olan bombaları güzel bir şekilde fırlatmalısınız. Eğer attığınız bomba rakibinize gelmezse oyunu kaybettiniz demektir. Boşa attığınız her bomba için de puan kaybedeceğinizi unutmayın.

Profesyonel bir şekilde tasarlanmış grafiklere sahip olan Bomb Master oyunu, ses efektleri ile birlikte oyuncuların beğenisini topluyor. Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz bu oyunda her bölümde ayrı bir aksiyonla karşılaşacaksınız.

Boş zamanlarınızda oynamanızı tavsiye ettiğimiz Bomb Master oyununu oynadıkça bağımlısı olacaksınız. Hadi hemen şimdi siz de Bomb Master oyununu indirin ve arkadaşlarınızla birlikte bomba savaşları yapmaya başlayın!

YORUMLAR