Bomber Adventure

Bomber Adventure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bomber Adventure eğlenceli ve sürükleyici bir mobil oyundur

Bomber Adventure bize yıllar önce televizyona bağlanan atarilerimizde oynadığımız ünlü Bomberman oyununu hatırlatan bir yapıya sahip olan bir mobil oyundur.

Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Bomber Adventure'da oyuncular farklı kahramanlardan birini seçebiliyorlar ve farklı görevleri tamamlamaya çalışabiliyorlar. Bombalar ve patlayıcılarda uzman olan kahramanlarımız kimi bölümlerde ölümcül tuzaklarla dolu piramitlerden kurtulmaya çalışıyorlar, kimi bölümlerde çıkış için gerkeli anahtarı bulmaya, kimi bölümlerde de prensesi kurtarmaya çalışıyorlar. Bu görevleri gerçekleştirebilmek için i,se patlayıcılarımızı kullanarak yolumuzu açmamız gerekiyor.

Bomber Adventure'da labirentlerde yolumuzu açmaya çalışırken bir yandan da canavarlarla baş etmemiz gerekiyor. Bu nedenle oyunda yol açarken dikkatli bir şekilde hesaplama yapmamız lazım, yoksa canavarlar bizi yakalıyorlar ve oyun sonlanıyor. Oyunda bölüm sonu canavarlarına da yer verilmekte. Bu karşılaşmalarda oyun daha da heyecanlı bir hale gelmekte.

Bomber Adventure Bomberman üzerine birçok güzel yenilik ekleyen başarılı bir mobil oyun.

YORUMLAR