Boom Boom Football 1.1 (Android)

Boom Boom Football

1.1
Boom Boom Football
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Boom Boom Football, Android mobil cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz gelişmiş bir Amerikan futbolu oyunu.

Boom Boom Football, futbola göre çok daha sert olan Amerikan futbolunu Android telefon ve tabletlerimize kadar getiren ücretsiz ve eğlenceli bir oyun. Aslında oyunun adı da hem ne oyunu olduğunu hem de amerikan futbolunun biraz sert ve erkeksi bir spor olduğunu gösteriyor.

Kendi takımınızı kurarak rakiplerinize karşı mücadele edeceğiniz oyunda rakiplerinize merhamet göstermemeli ve onlara karşı tüm gücünüzle oynamalısınız. Takım kurmakla bitmeyen oyunda kazanabilmek için farklı strateji ve taktikler de geliştirmeniz gerekiyor. Sonrasında bu taktikler ile şampiyon olarak bir Amerikan futbolu efsanesi olmaya çalışmanız gerekiyor.

Ülkemizde pek revaçta olmayan Amerikan futbolu, bildiğim kadarıyla sadece üniversite takımlarının bulunduğu bir ligde oynanıyor ve henüz daha ötesine gidebilmiş durumda değil.

Harika grafiklere sahip olan oyunda sahip olduğunuz oyuncuların sayısını arttırmak için onların kartlarını toplamanız gerekiyor. Toplamda ise 300'den fazla futbolcu kartı bulunuyor. Dolayısıyla bu kartları toplamak oldukça uzun zamanınızı alabilir. Ayrıca sahip olduğunuz güçlü oyuncu kartlarını daha da fazla güçlendirebiliyorsunuz. Kartlar arasındaki kalite farkını da altın, platin ve all star gibi toplam 5 farklı türden anlayabiliyorsunuz.

Eğer Amerikan futboluna ilgi duyuyorsanız bu oyunu Android telefon ve tabletlerinize hemen indirerek oynamaya başlamanızı tavsiye ederim. Oyunun sorunsuz olarak çalışabilmesi için sahip olduğunuz Android cihazınızın en az 1 GB'lık RAM'e sahip olması gerekiyor.

YORUMLAR