Boom Force 1.9.6 (Android)

Boom Force

Boom Force
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Boom Force, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur.

Boom Force, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir savaş oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla oynayabileceğiniz oyunda rakiplerinize meydan okuyorsunuz.

Zevkli kurgusu ve harika atmosferiyle dikkat çekici bir şekilde karşımıza çıkan Boom Force, dünyanın dört bir yanındaki gerçek oyuncularla mücadele ettiğiniz zevkli bir aksiyon/savaş oyunudur. Son derece kolay bir oynanışa sahip olan oyunda stratejinizi geliştiriyor ve rakiplerinizin ordularını yok etmeye çalışıyorsunuz. Supercell firmasının Boom Beach oyununu andıran Boom Force, benzer bir oynanışa sahip. Aksiyon dolu sahnelerin yer aldığı oyunda birliklerinizi inşa ediyor ve gerçek zamanlı savaşlara dahil oluyorsunuz. 5 farklı bölgeye sahip olan oyunda birimlerinizi yükselterek daha güçlü hale gelebiliyorsunuz. Arkadaşlarınızla birlikte ya da tek başınıza oynayabileceğiniz Boom Force oyununu mutlaka denemelisiniz.

Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz zevkli bir oyun olan Boom Force, mutlaka denemeniz gereken bir oyundur. Stratejik bilginizi sınayan oyunda zorlu mücadeleleri tamamlamanız gerekiyor. Harika bir atmosferde geçen oyunda yüksek kaliteli görseller ve ses efektleri yer alıyor. Güzel bir deneyim sunan Boom Force'u sakın kaçırmayın.

Boom Force oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR