Boom Friends

Boom Friends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Boom Friends, bölümlerde bomba kullanarak rakiplerinizi geçmenizi ve hatta onları öldürmenizi amaçlayan oldukça eğlenceli bir aksiyon oyunudur.

Bir zamanların efsane oyunu olan Bomberman, Boom Friends oyunu ile birlikte daha güncel bir hale geliyor. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Boom Friends, sizi büyük bir maceraya davet ediyor. Birçok eğlenceli yeni özelliği olan Boom Friends, bomba kullanarak blokları eritmenizi ve arkadaşlarınızla savaşmanızı amaçlıyor.

Renkli grafikleri ve eğlenceli müzikleri ile birlikte 4 kişi bile oynayabileceğiniz Boom Friends, arkadaşlarınız arasından en iyi oyuncuyu buluyor. Oyunda arkadaşlarınızla birlikte önce blokları patlatmanız gerekiyor. Yalnız bombaları koyduğunuz yere dikkat etmelisiniz. Eğer blokları patlatmak için koyduğunuz bir bombanın çok yakınında durursanız siz de patlayabilirsiniz. Bu yüzden Boom Friends oyununda bombalara oldukça fazla dikkat edin.

Hayvan karakterleri ile oynanılabilen Boom Friends, blokları ise ormanda bulunan nesnelere benzetmiş. Eritmeniz gereken bloklar mantar, çiçek ve ağaç şeklinde olabiliyor. Böylelikle daha zevkli bir hal alan Boom Friends, boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz güzel bir oyun haline geliyor.

Her yaşta insanın oynayabileceği Boom Friends özellikle çocuklara hitap ediyor. Bomba patlama efektleri yumuşatılmış ve buz şekline benzetilmiş. Bu sayede çocuklarınıza şiddet içerikli diğer oyunlar yerine, eğlenceli Boom Friends oyununu oynatabilirsiniz.