Boom! Tanks

Boom! Tanks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Boom! Tanks, muhteşem grafiklere ve aksiyona sahip olan Android platformunda oynayabileceğiniz en iyi tank oyunlarından bir tanesi.

Boom! Tanks, Android platformu üzerinde oynayabileceğiniz en iyi ve ücretsiz tank oyunları arasında yer alıyor. Adıyla da tam olarak ne olduğunu ifade eden Boom! Tanks oyununda, kontrol edeceğiniz tank ile düşmanlarınızı yok etmek ilk amacınız. Fakat yok etmeye çalışırken kendi tankınızı da korumanız gerekiyor.

Diğer tank oyunlarına göre daha gelişmiş ve modern tasarım ile birlikte oynanabilirliğe sahip olan bu oyunda, yeni eklenen multiplayer mod sayesinde gerçek oyuncular ile savaşabiliyorsunuz. 3 round üzerinden oynanan savaşta 2 round kazanan kişi rakibini mağlup ediyor.

Tekli oyun modunda tamamlamanız gereken 200'den fazla görev bulunuyor. Görevleri tamamladıkça kazandığınız puanlar ile kendi tankınızı geliştirmeniz gerekiyor. Tankınızı geliştirme ve güçlendirme dışında ise kişiselleştirerek farklı renkler ile boyayabiliyor ve desen ekleyebiliyorsunuz.

Savaş alanında rakipleriniz ile karşı karşıya gelerek tank savaşına gireceğiniz oyunda, tahmin edeceğiniz üzere heyecan üst düzeyde. Aksiyonun hiç bitmediği oyunda tüm görevleri bitrseniz bile diğer online oyuncular ile dilediğiniz kadar savaşabiliyorsunuz.

Gerçekten eğlenceli zaman geçirebileceğiniz bir savaş oyunu arıyorsanız, Boom! Tanks'ı Android telefon ve tabletlerinize hiç bir ücret ödemeden indirip oynayabilirsiniz.

YORUMLAR