Bowling King 1.20.1 (Android)

Bowling King

Bowling King
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bowling King mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bowling oyunu

Bowling King, bowling sporunu parmaklarımızın ucuna taşıyan ve heyecan dolu karşılaşmalar yapmamıza imkan tanıyan bir mobil oyun olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz ollarak indirip oynayabileceğiniz bir bowling oyunu olan Bowling King'de yeteneklerimizi diğer oyunculara karşı sınamamıza imkan veriliyor. Online bir oyun olan Bowling King'de diğer oyuncularla eşleşerek heyecanlı maçlar yapabiliyoruz. Katıldığımız turnuvalarda temel hedefimiz rakiplerimizi birer birer eleyerek şampiyon olmak. Karşılaşmaları kazandıkça özel ödüllere sahip olabilmemiz mümkün. Oyun içerisinde 60 farklı bowling topu seçeneği yer alıyor. Bu toplar heö görünüm olarak değişiklik sunuyorlar hem de maçlarda avantaj sağlayabiliyorlar.

Bowling King'de farklı bowling alanları, mini oyunlar, başarımlar ve farklı oyun modları oyuncuları bekliyor. Oyunu dokunmatik kontrollerle basit bir şekilde oynayabiliyorsunuz. Bowling King'i oynayabilmek için telefon veya tabletinizin internete bağlı olması gerekmekte.