Boxing Game 3D

Boxing Game 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Boxing Game 3D tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz ve detaylı görselleriyle dikkat çeken bir boks oyunudur.

Android cihazlar için tamamen ücretsiz olarak sunulan Boxing Game 3D muhtemelen herhangi bir mobil cihaz üzerinde oynayabileceğiniz en gerçekçi boks oyunlarından birisidir. Gelişmiş 3D görseller ve detaylı modellemeler oyunun gerçekçilik katsayısını artırıyor. Buna bir de yüksek dozda aksiyon eklenince Boxing Game 3D’den alınan keyif artıyor.

Oyunda kendimize karakter seçip dövüşe başlıyoruz. Vuruş etkileri gerçekçi animasyonlar ve ses efektleriyle mümkün olduğu kadar gerçekçi yapılmaya çalışılmış. Buna ek olarak detaylıca tasarlanan boks ringi de oyunun kalitesine olmlu etkide bulunan detaylardan biri. Aslında Boxing Game 3D tamamen görsellik üzerine kurulu demek sanıyorum ki yanlış olmaz.

Oyunun kontrol mekanizması gerçekten herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanmış. Daha önce bu tarz oyunlar oynamamış olsanız bile Boxing Game 3D’yi zorlanmadan oynayabilirsiniz. Toplanda 4 saldırı ve 1 savunma hareketi mevcut. Bunlar ıetkin bir şekilde kullanmalı ve rakibinizi alt etmelisiniz.

Özet olarak Boxing Game 3D boks oyunlarından hoşlanan herkesin denemek isteyebileceği türden bir oyun.

YORUMLAR