BUDO

BUDO
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BUDO ile Bursa Deniz Otobüsü seferlerini takip edebilir ve bilet alabilirsiniz

BUDO eğer yolculuklarınızda Bursa Deniz Otobüsü'nden faydalanıyorsanız sizin için oldukça kullanışlı olacak bir mobil sefer sorgulama ve bilet alma uygulamasıdır.

Android işletim sistem sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan BUDO kullanıcılara detaylı bir sefer arama seçeneği sunuyor. Uygulamanın bu özelliğini kullanarak gidiş tarihini ve dönüş tarihini, deniz otobüsünün nereden nereye gideceğini belirleyerek sefer araması gerçekleştirebiliyorsunuz. Uygulama bunun yanında seyahat edeceğiniz seferi belirledikten sonra size bilet satın alma seçeneği de sunuyor. Böylece mobil cihazınızı kullanarak kolay bir şekilde deniz otobüsü biletine sahip olabiliyorsunuz.

BUDO sefer sorgulama ve bilet satın alma işlemlerinin haricinde kullanışlı özelliklere de sahip. BUDO ile uygulama içerisinden bilet satın almak istemiyorsanız bilet satın alabileceğiniz gişelerin telefonlarını ve yerlerini de öğrenebilirsiniz.  Uygulama kullanıcılara BUDO ile ilgili son haberleri ve duyuruları da gönderebilmekte.